رفتن به نوشته‌ها

الهام بخش ترین روند جلد کتاب در سال 2023

با درگیری های جهانی، تداوم بحران آب و هوا و رکود اقتصادی طلوع کننده، جهان سهم خود را از تاریکی داشته است. اما اگر به دنبال فرار هستید، به نظر می رسد روند طراحی جلد کتاب در سال 2023 مصمم است تا تاریکی را از بین ببرد. اشکال روشن می‌چرخند، گل‌ها شکوفا می‌شوند و موجودات وحشی به چیزهای خود می‌چرخند. در جاهای دیگر، طراحان به گذشته نگاه می کنند و زیبایی را در عصبانیت پانک و لذت را در سادگی بازیگوش هنر پاپ می یابند.

 

الهام بخش ترین روند جلد کتاب در سال 2023

همانطور که از انتخاب های ما در زیر خواهید دید، چندین روند امسال با هم همپوشانی دارند. یک ویژگی معمول تایپوگرافی است که – با وجود اینکه گاهی اوقات آنقدر بزرگ است که از روی جلد می ریزد – معمولاً از نواختن کمانچه دوم به تصاویر و الگوهای زنده خوشحال می شود. امسال کمتر به کلمات و بیشتر احساس می شود: به نظر می رسد زمان آن رسیده که دستورالعمل های مربوط به سلسله مراتب و آراستگی را فراموش کنید و اجازه دهید پاره شود. اینها ترندهای بزرگ طراحی جلد 2023 هستند.

ترکیبات انتزاعی

چگونه می‌توانید یک جلد چشمگیر تولید کنید که برای جذب رسانه‌های اجتماعی عالی باشد، اما حس رمز و راز را نیز حفظ کند؟ برای بسیاری از نویسندگان و طراحان، جلدهای ترکیبی انتزاعی پاسخی است. این طرح‌های روشن و پویا رنگ و بافت را با هم ترکیب می‌کنند و تصادفی بودن و خلاقیت را نشان می‌دهند و نظم، نظم و واقع‌گرایی را رد می‌کنند. با توجه به اینکه بسیاری از مردم تغییرات زیادی را در زندگی خود تجربه کرده اند یا از تحولات جهانی در چند سال اخیر خسته شده اند، دیدن نویسندگان و طراحان در حال شکستن قالب در طراحی جلد کتاب جای تعجب ندارد.

https://99designs.com/blog/trends/book-cover-design-trends/

منتشر شده در اخبار گرافیک

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.