رفتن به نوشته‌ها

30 نمونه آرزویی

راه اندازی وب سایت مشاغل کوچک؟ همیشه زنده کردن تصویری که در ذهن دارید زنده است. این باید منسجم ، جذاب و دقیقاً برای مخاطبان مناسب شما جذاب باشد. در این قسمت ، ما قصد داریم تمام مواد و تکنیک های کلیدی را برای شما به نمایش بگذاریم تا شاهکارهای دیجیتالی شگفت انگیز شما را به موفقیت برساند.

اصول طراحی مورد نیاز برای هر وب سایت مشاغل کوچک

این صفحات وب باید از اصول و معیارهای طراحی زیر پیروی کنند تا مشتریان احتمالی را جذب کرده و میزان ماندگاری را به حداکثر برسانند:

دسترسی
ثبات
سلسله مراتب
مطالب آموزنده
خوانایی
آیا نام تجاری ، محتوا و قابلیت استفاده از وب سایت شما سازگار است؟ ثبات با کمک به حفظ یک تجربه منسجم و یکنواخت ، به طرح های شما ارزش می بخشد. ساختار سلسله مراتبی بر محتوا و تصاویر سایت تجاری شما. آیا وب سایت شما محتوای آموزنده ای را برای بازدیدکنندگان ارائه می دهد؟ آیا قابل دسترسی و اسکن است؟ در اینجا 30 نمونه وب سایت مشاغل کوچک الهام بخش و دلیل برجسته شدن آنها وجود دارد.

ملزومات طراحی وب

تعیین کنید که مخاطبان مورد نظر شما چه کسانی هستند
وب سایت خود را برای مخاطبان مورد نظر خود طراحی کنید.
وب سایت خود را برای مخاطبین مورد نظر خود طراحی کنید تا وفاداری ایجاد کرده و آنها را درگیر خود نگه دارد ، از طریق بلا و بونا.
وب سایت مشاغل کوچک شما باید به مخاطبان هدف شما توجه داشته باشد. Bella & Bona یک سرویس غذایی است که وعده های غذایی را با تأکید بر غذای سالم و پایداری به دفاتر ارائه می دهد. مخاطبان هدف آنها به وضوح مشخص شده و وب سایت آنها با در نظر گرفتن آنها طراحی شده است ، مانند نحوه تهیه رزومه خود برای استخدام مدیران.

وب سایت تجاری شما برای مشتریان ، بازدیدکنندگان و کاربران احتمالی جدید است. استفاده از تصاویر و رنگ وب سایت بلا و بونا نیز باعث می شود به غذا فکر کنم. شما می خواهید مخاطبان شما در مورد محصول شما تعجب کنند ، به خصوص اگر شامل غذا باشد. در سطح احساسی با آنها ارتباط برقرار کنید. این امر به ایجاد وفاداری به نام تجاری و مشتری کمک زیادی می کند. از آنجا که Bella & Bona در آلمان واقع شده است ، سایت آنها را به دو زبان انگلیسی و آلمانی ارائه می دهد. زبان های مختلف مخاطبان مورد نظر خود را در نظر بگیرید و آنها را در وب سایت مشاغل کوچک خود پیاده سازی کنید.

قابلیت استفاده حرف اول را می زند
وب سایت شما باید قابلیت استفاده را در اولویت قرار دهد.
اطمینان حاصل کنید که سایت مشاغل کوچک شما آسان است ، از طریق Vectornator.
مهمترین بخش هر وب سایت قابلیت استفاده از آن است. اگر استفاده از یک وب سایت آسان باشد ، مزایایی مانند رضایت بازدیدکنندگان ، زمان بارگذاری سریعتر ، کاهش هزینه ها و زمان توسعه را فراهم می کند و به حفظ کاربران کمک می کند. اگر بازدیدکنندگان برای استفاده از آن تلاش کنند چه فایده ای دارد؟

یک وب سایت با قابلیت استفاده ضعیف می تواند یک کسب و کار را غرق کند ، زیرا بازدیدکنندگان برای تجربه بهتر آنلاین به سرعت به سمت سایت یک شرکت تجاری رقیب می روند. مثالهای بد استفاده ، مانند زمان بارگذاری آهسته ، ناوبری گیج کننده ، اطلاعات مفقود شده یا طراحی ضعیف ، نارضایتی کاربران را نسبت به کسب و کار شما ایجاد می کند. ابزار تصویرسازی Vectornator دارای یک وب سایت گویا و آسان برای استفاده است. دکمه ها بزرگ و آسان برای خواندن هستند ، محتوا به خوبی تنظیم شده است ، و اطلاعات به راحتی قابل پیگیری است. این ساختار سلسله مراتبی ستاره ساده را دنبال می کند.

وب سایت نیز قابل اسکن است. کاربران می توانند به سرعت اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کنند. هیچ شگفتی وجود ندارد و استفاده از ناوبری ساده است. منوها با گزینه های زیاد ، با حداکثر 5 مورد در یک منو ، کاربران را تحت تأثیر قرار نمی دهند. هر جنبه ای از سایت دارای هدفی است و با در نظر گرفتن کاربر طراحی شده است. همچنین به سرعت بارگیری می شود. یک وب سایت مشاغل کوچک موثر باید به دستورالعمل های قابلیت استفاده پایبند باشد.

https://99designs.com/blog/web-digital/small-business-websites/

منتشر شده در اخبار گرافیک

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.