ضرورت استفاده از تبلیغات با کیفیت در سال ۹۸

ضرورت استفاده از تبلیغات با کیفیت در سال ۹۸

تبلیغات ، واژه ای که اگر صاحب یک کسب و کار باشید حتما تا امروز بارها پیش آمده که در ذهن خود به آن فکر کرده اید و به دنبال راه حلی برای رشد کسب و کار خود و اینکه بتوانید در این بازار شلوغ ، پر رقابت خدمات قابل ارائه خود را به مخاطب خود منتقل کنید و میزان فروش و برند سازی خود را افزایش دهید . اما در این ارتباط چالش های مختلفی پیش روی کسب و کار ها وجود دارد و هر صاحب کسب و کار یا تجارتی نمی تواند به آسانی به موفقیت برسد ، چالش هایی که روز به روز بیشتر می شود و کار را برای تبلیغ دهندگان بیش از پیش دشوار می سازد .

چالش های تبلیغاتی پیش روی شما چیست ؟

عمل تبلیغات به تنهایی کار سختی به نظر نمی رسد ، شاید هر فرد ساده ای به روش هایی که در سطوح مختلف و متعدد قابل انجام است بتواند به کار تبلیغات بپردازد و برند یا کسب و کار خود را به دیگران معرفی کند . اما سوال اینجاست که آیا در سال ۱۳۹۸ یا ۲۰۱۹ میلادی بی اندیشه و بدون تفکر به تبلیغات پرداختن کار عاقلانه ای است یا خیر . اگر این سوال را از ما بپرسید ، با توجه به پروسه در روند اجرای یک تبلیغ انجام می شود و طبق بررسی های انجام شده پاسخ شما خیر خواهد بود . این روز ها بدون برنامه ریزی درست و بررسی صحیح از اهداف تبلیغاتی نمی توانید به موفقیت بالایی دست یابید . شاید بتوانید در زمان کوتاه مدت به موفقیت هایی برسید ، اما این یک توفیق اجباری است برای اینکه از رقبای خود عقب نمایید و بتوانید در این بازار پر ترافیک بازاریابی و جذب مخاطب قدم های مثبت بردارید نباید این نکته را فراموش کنید که دوران تبلیغات زود گذر و بدون هدف مشخص و صرف پرداخت هزینه گذشته است و ثمری برای شما به همراه نخواهد داشت .

باید به این نکات در روند تبلیغات توجه داشته باشید :

۱ – مخاطب شناس باشید :

یکی از مواردی که این روزها نسبت به گذشته بهبود یافته و به شکل مناسبی مورد توجه قرار گرفته است ، مخاطب شناسی است . این آیتم یکی از مهمترین مواردی است که هر تبلیغ دهنده ای باید به آن توجه خاصی داشته باشد . برای لحظاتی کافی است تصور کنید شما بخواهید یک عروسک بچگانه را در سایت ورزشی یا یک خبر گزاری که مخاطب آن ها بزرگسال هستند به تصویر بکشانید !  ، این تبلیغ در این جایگاه منطقی نبوده و مطمئنا با شکست همراه خواهد بود که در این موارد بهترین پیشنهاد مجلات اینترنتی ، با موضوع کودکان می باشد که مطمئنا تاثیر بسزایی در رشد بیننده و جذب مخاطب شما خواهد داشت .

۲ – در برابر طراحی غیر استاندارد مقاوم نباشیم :

در ارتباط با طراحی صحبت بسیار کرده ایم ، طراحی نباید از پیچیدگی زیادی بر خوردار باشد و از سوی دیگر خیلی هم نباید ساده به نظر برسد . این بر میگردد به استاندارد بودن یک طرح که توسط طراح گرافیک برای شما انجام می دهد . طراحان ما در مجموعه پارسی با توجه به تجربه در زمینه طراحی بنر های استاندارد تبلیغاتی دارند ، همواره با در نظر گرفتن استاندارد های پنهان و آشکار در یک طرح گرافیکی ، تلاش خواهیم کرد تا طرحی متناسب و جذاب در اختیار شما قرار دهیم . به این دلیل است توصیه می کنیم که صاحبان کسب و کار در برای داشتن یک طراحی خوب و موثر مقاوت نداشته باشند ، چرا که عدم توجه به این نکته می تواند سود شما از تبلیغات را کاهش و در اکثر موارد بازگشت سرمایه تبلیغات برای شما به همراه نداشته باشد .

۳ – انتخاب درست جایگاه تبلیغاتی :

در انتخاب سایت نمایش دهنده دقت داشته باشید ، همانطور که در آیتم شماره یک ( مخاطب شناسی ) به این موضوع اشاره داشتیم ، با دقت بررسی کنید که آگهی خود را در چه سایتی نمایش می دهید یا تمایل بیشتر به نمایش در کدام سایت است ، بررسی کنید که آیا بازخورد شما در سایت هدف مثبت خواهد بود یا خیر . این مهم است که هزینه ای بابت تبلیغ یک آگهی در سایت هدف می پردازید برای شما چه مقدار بازخورد برگشت سرمایه خواهد داشت . روزانه بسیاری از آگهی ها هستند که بدون توجه به این مساله برای تبلیغات خود هزینه می کنند و سرمایه تبلیغاتی خود را سوخت میکنند .

۴ – مهمتر از همیشه ( رابط و تجربه کاربری ) :

رابط و تجربه کاری را نمی توانیم در یک بخش کوتاه توضیح دهیم ، اما تا این مقدار بدانید برای اینکه ورودی تبلیغاتی یا کاربرانی که از طریق تبلیغ بنری وارد سایت شما می شوند باید بستری را برای آنها فراهم سازید که به در مدت زمان مناسبی در سایت شما بمانند و از خدمات شما بهره مند شوند ، به همین دلیل پرداختن به موضوع رابط کاربری و تجربه کاری می تواند کمک زیادی در این ارتباط به شما داشته باشد .

انتهای مطلب .

اختصاصی پارسی طرح

ضرورت استفاده از تبلیغات با کیفیت در سال ۹۸

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *